معرفی چادر و سایبان مرکزی شیراز

معرفی و سابقه فعالیت چادر و سایبان مرکزی شیراز


چادر و سایبان مرکزی شیراز اولین کارگاه ساخت و نصب جدیدترین سایبان های مغازه ، آلاچیق باغ و منزل در استان فارس.

چادر و سایبان مرکزی شیراز اولین تولید کننده نسل جدید سایبان های بازویی در استان فارس.

کارگاه تولیدی چادر و سایبان مرکزی شیراز  با بیش از 30 سال سابقه فعالیت در زمینه طراحی، تولید و نصب سایبان در انواع مختلف چادر مغازه ،سایبان آلاچیق ، سایبان و چادر کالسکه ای ، سایبان و چادرهای ایستاده ،خیمه و چادر های مسافرتی و . .. عنوان مبدع بسیاری از انواع سایبان و چادر هستیم و این یکی از افتخارات ما محسوب میشود.

طراحی انواع سایبان و چادر ها در مجموعه ما متکی بر خلاقیت طراحان جوان و همچنین اعتماد مدیران مجموعه به نسل جوان و تحصیل کرده می باشد .

هم اکنون فعالیت این شرکت متمرکز در 2 کارگاه طراحی و تولید و تیم های نصب کننده مربوطه می باشد و افتخار می کنیم که با طراحی، تولید و نصب بیش از 20 هزار عدد از انواع سایبان و چادر در زمره پر سابقه ترین ها در این صنعت محسوب می شویم.

شرکت چادر و سایبان مرکزی شیراز تا کنون با شرکت های بزرگی طرف قرارداد بوده است. لیست بلند مشتریان ما تنها و بهترین ضمانتی است که می توانیم به شما ارائه نمائیم.


معرفی چادر و سایبان مرکزی شیراز

معرفی چادر و سایبان مرکزی شیراز, شرکت چادر و سایبان مرکزی شیراز, شرکت سایبان و چادر مرکزی شیراز, تولید و نصب چادر در شیراز, ساخت و نصب سایبان مغازه در شیراز, ساخت و نصب چادر مغازه در شیراز, تولید و نصب سایبان در شیراز, تولید چادر در شیراز, تولید سایبان در شیراز, ساخت و نصب چادر در شیراز, ساخت و نصب سایبان در شیراز, ساخت و نصب سایبان های شرکتی در شیراز, تولید سایبان پارکینگ در شیراز, تولید چادر پارکینگ در شیراز, ساخت و نصب سایبان مغازه و پنجره در شیراز, ساخت و نصب چادر مغازه و پنجره در شیراز, ساخت و نصب چادر و سایبان مغازه در شیراز, فروش چادر مسافرتی در شیراز, تولید چادر امدادی در شیراز, تولید چادر در شیراز, ساخت چادر در شیراز, ساخت و نصب چادر و سایبان در شیراز, ساخت و نصب سایبان و چادر در شیراز, تولید و نصب سایبان در شیراز, تولید و نصب چادر در شیراز, ساخت و نصب سایبان های تبلیغاتی در شیراز, ساخت و نصب چادر های تبلیغاتی در شیراز, sayebanmarkazi.com, sayebanmarkazi.ir

1396/08/20
معرفی چادر و سایبان مرکزی شیراز
شرکت چادر و سایبان مرکزی شیراز

بزرگترین مرکز پخش چادر مسافرتی و چادر امدادی در شیراز

حراج چادر مسافرتی ویژه عید غدیرخم با تخفیف ویژه